Gisk Voleybol Okulu

Voleybol okulu çocukların ve gençlerin fiziksel ve kişilik gelişimini önemli derecede etkileyen sportif bir faaliyettir.

Voleybol okulu çocukların ve gençlerin fiziksel ve kişilik gelişimini önemli derecede etkileyen sportif bir faaliyettir. Voleybol antrenmanlarına devam eden öğrenciler sezon içerisinde yeni dostluklar kurar, fiziksel olarak güçlenir, reflekslerini geliştirir, kazanmayı/kaybetmeyi ve bu duyguları hazmetmeyi öğrenir. Tüm bunların ötesinde bir takımın parçası olur. Voleybol sadece bir spor değil bir yaşam biçimidir. Paylaşmak, mücadele etmek, engeller karşısında pes etmemek, düşünce yeniden ayağa kalkabilmek; voleybol sporu aracılığı ile bir gence öğretilebilecek en değerli davranışlardır.

 

Kapalı Spor Salonlarımız
 

GAZİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ SPOR TESİSİ 
Etlik Yayla Mahallesi 1550 sokak No: 2 Şehit Mustafa Ercigez Caddesi (Keçiören Taha Akgül Spor Salonu Karşısı)
Telefon: 0546 422 2 422

Ekip ve Koçlar

Voleybol okullarımızda görev yapan koç kadrosu, Gazi İhtisas’ı farklı kılan en önemli özelliklerin başında gelir Türkiye’ nin önde gelen okullarında eğitim gören koçlarımız, eğiticilik yönlerinin yanı sıra öğrencilerimiz için örnek ablalardır.

Kulüp Takımlarımız

Voleybol okullarımızda eğitim gören başarılı öğrenciler, koçların değerlendirmeleri doğrultusunda kulüp takımlarında lisanslı olarak oynama hakkı kazanırlar.

Voleybol Kampları

Sezon boyunca voleybol antrenmanlarına katılan öğrenciler, performansları göz önüne alınarak, sömestir ve yaz dönemlerinde gerçekleşen voleybol kamplarına ve turnuvalara davet edilirler. Takım oyuncularının belirlendiği ve kadroların şekillendiği bu kamplarda sporcular kondisyon, teknik ve taktik antrenmanlarla eksiklerini giderme fırsatı bulurlar.

Ödüller

Her 3 ayın sonunda düzenli olarak devam eden antrenmanlarda istekli, takım arkadaşları ile uyumlu ve eğitim hayatında başarılı olan öğrencilere ve sporcular özel madalyalarla ödüllendirilir.

Slide

Basketbol'un Kalbi Gazi İhtisas'ta Atar

GİSK

Bilgi ve Kayıt

0 546 422 2 422

Spor Okulu

Başlangıç
Orta
İleri Düzey Antrenman Grupları

Slide

Voleybol

Ankara'nın En İyi Altyapı Kulübü

4-6 YAŞ

Hareket ve koordinasyon geliştirme grubu

Cimnastik

Etlik Yayla Mahallesi Şehit Mustafa Ercigez Cad. No:2 Keçiören ANKARA

Slide

GİSK

Yaz Dönemi

Basketbolun değişmez adresi Gazi İhtisas Spor Kulübü Yaz Dönemi Kayıtları devam ediyor.

Başlangıç
Orta
İleri Düzey Antrenman Grupları

Spor Okulu

Ankara'nın
En İyi
Altyapı Kulübü

Basketbol

Basketbol Eğitim Merkezi.

Voleybol

Voleybol Eğitim Merkezi.

Cimnastik

Cimnastik Eğitim Merkezi.