Daha Güçlü Döneceğiz

Sevgili Velilerimiz 16.03.2020 tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın açıklaması doğrultusunda kısa bir süre ara veriyoruz.Bu süreçte yapacaklarımız aşağıda belirtilmiştir. 1-Sporcuların antrenman programı WhatsApp üzerinden velilerimize ulaştırılarak haftalık antrenman programının bilgi akışı sağlanacaktır.

2-Antrenörlerinin düzenli olarak sporcuları antrenman düzen takibini yapacak olup , sizlerin aracılığıyla sporcumuz ile aramızda köprü olmanız rica edilmektedir.

3-Velilerimizin program konusunda kulüp yönetimi ve antrenörlerimiz ile irtibatta kalarak yapılacak çalışmalar ile işlevsel olarak sürdürebilirliği hedeflemektedir.

4-Bu süreçte havaların düzelmesi ile sporcuları bireysel koşu programı dahil edilecek olup , açık havada çalışmalarını yaparak kardiyo kapasitesini ve bağışıklık sistemini güçlü tutmasını hedefliyoruz.

Sonuç olarak : Sporcularımız ve sizler için tüm tedbir ve önlemlerimizi almamıza rağmen elde olmayan sebepler doğrultusunda çalışmamıza birebir uzaktan eğitim ile devam edeceğiz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu koçlarımıza yada hafta içi ofiste bulunan Esra Hanım ile iletişime geçerek paylaşabilirsiniz. Daha Güçlü Döneceğiz.

Gazi İhtisas Spor Kulübü